Fit Herbal (www.fitherbal.com.tr) olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Alışveriş deneyiminizin her aşamasında, hem satış öncesinde hem de sonrasında yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İşte bu nedenle, sitemizden gerçekleştirdiğiniz her alışverişte, herhangi bir nedenle siparişinizden vazgeçme hakkına sahipsiniz. Siparişinizi iptal etmek için, sipariş numaranızı belirten bir e-postayı info@www.fitherbal.com.tr adresine veya whatsapp hattımızda (0 535 431 02 54) göndermeniz yeterlidir. İptal talebinizi aldığımız anda işlemlere başlanacaktır.

İade ve Değişim Politikamız:

Değişim ve İade Koşulları:

  • Eğer aldığınız üründe bir sorun varsa veya ürün, sitede belirtildiği gibi değilse, aşağıdaki şartlar çerçevesinde ürünü iade veya değiştirebilirsiniz.
  • Değişim ve iade işlemlerinde, eğer problem müşteri kaynaklıysa kargo masrafları müşteriye aittir. Ürünün kusuru firmamızdan kaynaklanıyorsa, kargo ücretlerini biz karşılarız.
  • Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin, mağazalarımızda sadece değişimi yapılabilmektedir. İade işlemleri ise yalnızca kargo ile ve belirtilen adrese yapılabilir.
  • Değişim yapılacak ürünü, teslim aldıktan sonra en geç 14 gün içinde bize göndermeniz gerekmektedir.

İade Koşulları:

  • İade edilecek ürün, ambalajı açılmış olsa dahi içinden çıkan tüm aksesuarlarla (poşet, bilgi kartı, etiketler) birlikte, eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmelidir.
  • Ürün kullanılmamış, üzerinde herhangi bir leke, yırtık ya da kırık gibi hasarlar bulunmamalıdır.

İade Adresimiz: Seyyid Ömer, Kırımlı Aziz Sk. No:46, 34098 Fatih/İstanbul

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

  • Yukarıda belirtilen şartlara uymayan ürünlerin değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.

Para İadesi Süreci:

  • İade edilen ürünler, www.fitherbal.com.tr adresine ulaştığı andan itibaren, iade süreci başlatılır. Havale iadeleri, sisteme girdiğimiz andan itibaren en geç 14 iş günü içinde bankanız tarafından hesabınıza aktarılır.
  • Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, iade işlemleri tamamlandığında, bilgiler bankanıza iletilir ve ödemeniz en geç 14 iş günü içinde gerçekleştirilir. Bankanız, bu süreci aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir.

Sorunlarınızı Çözmek İçin: Eğer iade ile ilgili tutarınız, ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve hala hesabınıza yatırılmamışsa, lütfen info@www.fitherbal.com.tr adresine bir e-posta göndererek bizi bilgilendiriniz. Bu durumda, bankanızın kredi kartı servisi ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Taksitli satışlarda, iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.