1. Genel Ücretlendirme

Havale/EFT veya kredi kartı ile yapılan ödemelerde kargo ücreti sabit olarak 35 TL’dir. Kapıda ödeme seçeneğinde, kargo ücreti 35 TL ve ek olarak 20 TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. 2000 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsizdir.

2. Kargo Şirketleri ve Teslimat Süreci

Siparişleriniz, PTT Kargo ve Yurtiçi Kargo/Kolay Gelsin aracılığıyla gönderilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği yalnızca PTT Kargo ile sağlanmaktadır. Hafta içi saat 13:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilirken, 13:00 sonrası verilen siparişler ertesi iş gününe aktarılır. Hafta sonu verilen siparişler ise Pazartesi günü kargolanır.

3. Sipariş Takibi ve Bilgilendirme

Siparişleriniz kargoya verildiğinde, e-mail, WhatsApp ve SMS yoluyla bilgilendirme yapılarak takip numaranız tarafınıza iletilmektedir. Herbalife deposundan gönderilen ürünlerde takip numaraları, depodan aldığımız bilgi doğrultusunda ortalama 12-24 saat içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.

4. Resmi Tatiller ve Özel Günler

Resmi tatil ve bayramlarda verilen siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

5. Teslimat Saatleri

Gün 13:00 Öncesi 13:00 Sonrası
Pazartesi Aynı Gün Kargolanır Ertesi Gün
Salı Aynı Gün Kargolanır Ertesi Gün
Çarşamba Aynı Gün Kargolanır Ertesi Gün
Perşembe Aynı Gün Kargolanır Ertesi Gün
Cuma Aynı Gün Kargolanır Ertesi Gün
Cumartesi Pazartesi Kargolanır Pazartesi Kargolanır
Pazar Pazartesi Kargolanır Pazartesi Kargolanır

6. Paket Teslimi ve Hasar Kontrolü

Kargo paketinizi teslim alırken, paketin fiziksel durumunu kontrol etmeden kargo formuna imza atmamanız önemlidir. Eğer pakette herhangi bir deformasyon veya hasar tespit ederseniz, teslimatla ilgili belgeleri imzalamadan önce kargo yetkilisine hasar tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı ürünler, tarafınıza yeniden gönderilmek üzere www.fitherbal.com.tr adresine geri gönderilmelidir. Teslim alınan hasarlı ürünlerin içeriğinden www.fitherbal.com.tr sorumlu değildir.

7. Hasarlı Ürünlerin İadesi ve Değişimi

Eğer teslim edilen üründe bir hasar fark ederseniz, ilgili kargo şubesine giderek durumu belgeleyen bir zabıt tutturabilirsiniz. Tutanakla beraber ürün bize ulaştığında, değişim işleminiz derhal gerçekleştirilecektir. www.fitherbal.com.tr olarak, alışverişlerinizin güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlamak bizim önceliğimizdir.